Çanakkale Belediyesi, Yaz Konserlerinin ikinci haftasında yılların eskitemediği başarılı müzik grubu, Grup Gündoğarken’i ağırladı.

Haziran ayı boyunca her Cumartesi Özgürlük Parkı’nda düzenlenecek olan Yaz Konserlerinde 11 Haziran 2016 Cumartesi günü Grup Gündoğarken, muhteşem bir konser ile kulakların pasını sildi. Saat 21.30’da başlayan konserde kentliler, Özgürlük Parkı’nın eşsiz boğaz manzarasına karşı güzel bir konser dinlemenin keyfini çıkardı.
Söz ve müziklerinin kendilerine ait olduğu sevilen şarkılarını seslendiren Grup, başarılı müziklerinin yanı sıra esprileri ve sıcak tavırları ile büyük beğeni topladı. Dinleyiciler bazen alkışlar, bazen de danslar ile gece boyunca şarkılara eşlik etti.
Yaklaşık bir buçuk saat süren konserin sonunda, Belediye Meclis Üyesi Birten Sarıbaş, Gruba, gecenin anısına Geleneksel Çanakkale Seramiği takdim etti.
Yaz Konserleri kapsamında 18 Haziran 2016 Cumartesi günü Grup Abdal, 25 Haziran 2016 Cumartesi günü Göksel Doğançay Özgürlük Parkı’nda kentli ile buluşacak.

Yorum Yazın

  • (yayınlanmayacak)