AK Parti Ezine İlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen ‘Genç Kürsü’ programına Genel Merkez MKYK üyesi Fatih Karaman katıldı.
Yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin konuşulduğu ‘Genç Kürsü’ programı, AK Parti Ezine Gençlik Kolları tarafından Ezine Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Düzenlenen programa Genel Merkez MKYK üyesi Fatih Karaman , AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan, Gençlik Kolları İl Yürütme Kurulu Üyeleri ve çok sayıda genç katılımcı yer aldı. Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Ezine İlçe Gençlik Kolları Selim Şatrol, gençlerin ülke için önemine vurgu yaptı. Şatrol, oluşacak yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin Türkiye’nin geleceği için oldukça önemli olduğunu belirtti.
Daha sonra konuşan Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan ise, “Bu seçim AKP, CHP, MHP, HDP seçimi değil. Biz, darbecilerin yapmış olduğu ve şu anda kullanmış olduğumuz Anayasayı anlatmak için buradayız. Neden değişmesi gerektiğini, neye evet diyeceğimizi bilelim diye geldik. Bizim amacımız bu”dedi.
Soru-cevap şeklinde geçen toplantıyı MKYK üyesi Fatih Karaman alkışlarla sonlandırdı.

Yorum Yazın

  • (yayınlanmayacak)